laser
predprodej
predprodej

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK NA DĚTI RÁJE PRÁVĚ ZAČAL!!!

28/01/2015

Screen Shot 2015-02-05 at 16.57.57

WOW!! – A je to tady! – Předprodej na legendární HITmuzikál Sagvana Tofiho s písničkami Michala Davida DĚTI RÁJE právě odstartoval!

Nejúspěšnější český muzikál posledních let DĚTI RÁJE zahajuje předprodej vstupenek na sezónu 2015 – 2016 v Brně. Fanoušci se mohou těšit na nové nastudování v novém prostředí brněnské Laser Show Hall, která svým atypickým uspořádáním, kdy většina míst je umístěna ve stolové úpravě a v boxech, připomíná divadelní show haly v Las Vegas v USA!

Muzikál, který v Praze shlédlo přes 400.000 diváků při 461 reprízách, pravidelně končících aplausem vstoje se rozhodl dobýt Brno!

PŘEDSTAVENÍ, KDE SI DIVÁCI ZPÍVAJÍ S HERCI. TO JSOU DĚTI RÁJE, MUZIKÁL, V NĚMŽ HLAVNÍ ROLI HRAJÍ PÍSNIČKY!

VSTUPENKY MŮŽETE OD TÉTO CHVÍLE ZAKOUPIT BUĎ PŘÍMO PROSTŘEDNICTVÍM TOHOTO WEBU NEBO NA STRÁNKÁCH WWW.TICKETPORTAL.CZ .

PREMIÉRA V BRNĚ, V ZÁŘÍ 2015! BUĎTE PRVNÍMI DIVÁKY NOVÉHO NASTUDOVÁNÍ LEGENDY ČESKÝCH MUZIKÁLŮ V NÁDHERNÉM PROSTŘEDÍ LASER SHOW HALL V BOBYCENTRU BRNO!


 

Při zakoupení přes tuto naši webovou stránku www.detirajebrno.cz je možné vstupenky platit pouze BANKOVNÍM PŘEVODEM nebo ON-LINE KARTOU!

Po obdržení platby si můžete vstupenky vytisknout v pohodlí domova, popřípadě zasíláme doporučeně. NEZASÍLÁME NA DOBÍRKU!

 

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com