laser
predprodej
predprodej

ONDŘEJ BÁBOR

BÁBOR Ondřej_Deti

Narozen 28. 11. 1990.

Pochází z Blučiny, malé vesničky kousek od Brna. V roce 2015 v Brně vystudoval Janáčkovu akademii múzických umění, obor muzikálové herectví.

Ještě během studií na gymnáziu získal hlavní roli, chlapce Melchiora, v muzikálu Probuzení jara v Městském divadle Brno. Na jeho scéně účinkoval také v inscenacích muzikálů Jekyll a Hyde, Pokrevní bratři, Zorro a Bídníci (anglické nastudování). Dále účinkuje na jevišti Národního divadla moravskoslezského v Ostravě, kde se poprvé představil v roli mladíka Seana v muzikálu Fantom Londýna a poté v roli Eddieho Ryana v muzikálu Funny Girl. Z jeho dalších divadelních zkušeností lze zmínit například inscenace v Divadle Husa na provázku, Janáčkově divadle v Brně a Divadle na Orlí. V posledních letech účinkoval v pražském Divadle Hybernia v muzikálu Zorro a v muzikálu Přízrak Londýna, kde opět nastudoval jednu z hlavních rolí – mladíka Seana. Společně se svými přáteli natočil také krátkometrážní film Error (režie Tomáš Jankó a Jan Kročák), který je k vidění na internetu.

Kromě herectví patří mezi jeho koníčky zpěv, akrobacie a v neposlední řadě také jeho motorka. I nadále se chce věnovat divadlu, ale rozhodně by nepohrdl ani filmovou rolí.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com