laser
predprodej
predprodej

COMPANY

Jan DĚDEK

Jan DĚDEK

zpěvák, tanečník, choreograf a módní návrhář

Narodil se v Brně v roce 1977 a vystudoval střední odbornou školu textilní. Od dětství se věnoval hudbě, tanci, umění a to mu vydrželo dodnes.

Od 6 let navštěvoval taneční a dramatický obor na LŠU Jaroslava Kvapila a v letech 1987 – 2000 působil v tanečních školách a skupinách Starlet, Victoria, Crazy Dancers. Věnoval se společenskému tanci a stal se dvojnásobným mistrem ČR v latinskoamerických a standardních tancích.

Od roku 1997 působil jako lektor pohybové průpravy a choreograf. Spolupracoval na koncertním turné a kostýmech dua MC Eric a Barbara společně s Crazy Dancers.

V letech 1999 – 2005 byl zakládajícím členem známé populární hudební skupiny A-TAK! Skupina nahrála u vydavatelství BMG Ariola tři alba a množství videoklipů oceněných v českých hitparádách. Skupina vystupovala v mnoha televizních pořadech všech českých i slovenských televizních stanic a byla oceněna v Paříži v pořadu Eurotrash na stanici Channel 4. Spolupracovala s Fischer Intertaiment na benefičních koncertech pro povodně roku 2002 FISCHERTOUR společně s Věrou Špinarovou, Helenou Vondráčkovou a Karlem Gottem. Nahrála píseň pro Kapku naděje a účinkovala v muzikálu James Bond na Křižíkově fontáně v Praze.

Po návratu do Brna v roce 2006 byl v angažmá Městského divadla Brno. Účinkoval v představeních Ferdinad Kdé Ste, Josef a jeho úžasný plášť, Čarodějky z Eastwicku, Cikáni jdou do nebe, Markéta Lazarová, Mam´zelle Nitouche, Červený a černý, Mary Poppins.

Honza je za dobu dvou desetiletí známý také jako přední módní návrhář a designér. Pod vlastní značkou navrhl na tisíce tanečních kostýmů, svatebních a večerních šatů. Realizoval veškeré návrhy pro skupinu A-TAK! a spolupracoval např. s Terezou Kerndlovou, Hanou Holišovou, Alenou Antalovou, Pavlou Vitázkovou, SPKM, Prestige models, Magic free group, IF, X-Trim, Efekt Dance, 69 Dancers a dalšími.

Po 10 letech se Honza sejde na společném jevišti s Braňo Polákem a užije si v Bobycentru stejně nabitou atmosféru jako při vystoupení skupiny A-TAK!, když v Brně začínali!

 

Radek FIŠER

Radek FIŠER

 

V profesionálním tanečním světě se pohybuji 9 let. Člen taneční skupiny IF, sedmím rokem tanečník Lucie Vondráčkové a na divadelních prknech od roku 2009, tuto karieru odstartovali Děti ráje. Nasledovali – Lucrezio Borgia, Kapka medu pro Verunku,Adam a Eva, Antoanetta královna Francie, Horečka sobotní noci, Kouzekná fletna, Atlantida a opět Děti ráje….:-)

 

 

 

Radek JEŽ

Radek JEŽ

Jsem rodák ze Zlína. Vystudoval jsem Janáčkovu konzervatoř v Ostravě. Působil jsem v divadlech J.K. Tyla v Plzni, Hudební divadlo Karlín (mé nejlepší angažmá), Městské divadlo v Brně. Ze soukromích produkcí GOJA Music Hall představení Miss Saigon.

Rád vzpomínám na představení  Řek Zorba, Někdo to rád horké, Hello, Dolly!, Zpívání v dešti, Zvonokosy, Chicago, Oliver, Mam´zelle Nitouche Mary Poppins.
Momentálně končím studium na Ústavu soudního inženýrství při VUT a od září budu studovat Univerzitu Palackého v Olomouci – Právo a právní vědu.

 
Jaroslav Justin NOVÁK

Jaroslav Justin NOVÁK

Tančím od roku 2008 do součastnosti v taneční skupině BEAT UP, na profesionální úrovni. Tato skupina je na taneční scéně již víc jak 20 let. Pod jejím jménem jsem vystupoval v úspěšných divadelně-tanečních projektech brněnského divadla Reduta – GHOST RIDERS A IDENTITA. -Vystupoval jsem v desítkách komerčních vystoupení pro zvučné světové značky. -Jsem několikanásobný mistr české republiky ve street dance choreografii. -Účastník mnoha tanečních soutěží(battle) v Čr i v zahraničí. -Profesionální tanečník pro chorvatskou ‚superstar‘ – Patrick Jurdic (od roku 2010). -Současný tanečník zpěvačky Moniky Bagárové. -Z tanečních stylů preferuji HIP HOP a HOUSE dance, nejsou mi cizí i ostatní taneční styly. -Tanec a hudba především je pro mě obrovskou inspirací, každodenní dávkou energie a nedílnou součástí mého života :))). Dělěj co miluješ a miluj co děláš!!!

 

Jaroslav POSPÍŠIL

Jaroslav POSPÍŠIL

Narodil jsem se v roce 1996. Tancování se věnuji od svých pěti let, kdy jsem začal chodit do tanečního kroužku latinskoamerických a standardních tanců. Za necelý rok jsem začal soutěžit a v průběhu let jsem se stále více a více začínal soustředit latinu, které se věnuji do současnosti.

V roce 2011 jsem poprvé vyhrál v juniorské kategorii mezinárodní soutěž v Maďarsku. Následovali další soutěže v Rakousku, Maďarsku, Rumunsku a na Slovensku. Zúčastnil jsem se i největší soutěže na světě v anglickém Blackpoolu.

Od června roku 2013 jsem každých 14 dní létal trénovat a soutěžit do Moskvy. Na jaře 2014 jsem odletěl do Kalifornie v USA a začal reprezentovat Spojené státy v latinskoamerických tancích. První soutěž, otevřené mistrovství Ameriky, které se konalo v srpnu v Las Vegas, jsem vyhrál. Na otevřeném MS v Los Angeles jsem se o měsíc později umístil na šestém místě.

Nyní se věnuji muzikálu Děti Ráje a studuji gymnázium ve Vyškově.

 

Lukáš JUREŇA

Lukáš JUREŇA

 

Tancu sa sa venujem od svojich siedmych rokov.

V súčastne dobe pôsobím ako pedagóg tanca v Základnej umeleckej škole v Gbeloch.

Venujem sa tanečným štýlom disco dance a show dance.

 

 

Jiří MINAŘÍK

Jiří MINAŘÍK

 

V 7 letech začal chodit do taneční školy. Studoval Taneční centrum Praha (taneční konzervatoř), kde působil ve školním souboru Balet Praha junior. Účinkoval v muzikálech Dracula, Baron Prášil, Kudykam, Quasimodo, Lucrezia Borgia ad. Zatančil si v tanečním představení obnovené taneční skupiny Uno v choreografiích Šach Mat a Nikita.Nyní je členem Taneční skupiny If .V současné době mě mužete vidět v projektech Kouzelná Flétna a Děti ráje a v divadle kalich v přestavení Pomáda,Horečka sobotní noci a Atlantida.

 

Pavla Máša MACHÁČKOVÁ

Pavla Máša MACHÁČKOVÁ

V dřívější době členkou a choreografkou brněnské taneční skupiny Magic freee group v profesionálním týmu, nyní taneční pedagog. Spolupráce s Městským divadlem Brno – choreografie Jazz Side Story, Muzikály z Brodwaye, choreografická a pedagogická spolupráce a účast v některých muzikálech.

 

 

 

Klára MULLEROVÁ

Klára MULLEROVÁ

 

narozena 16.7.1992 v Brně.

Od tří do deseti let jsem se věnovala vrcholově moderní gymnastice , ve starším věku na Gity moravia Brno. Poté street dance v brněnských tanečních skupinách jako Magic free group, Beat Up atd. Vystudovala jsem taneční konzervatoř v Brně s absolutoriem. Nyní učitelka tance na ZUŠ Jaroslava Kvapila v Brně a členka Les femmes.

 

 

Iva ZEZULOVÁ

Iva ZEZULOVÁ

Po letech věnovaných moderní gymnastice a baletu se věnovala soutěžně společenskému tanci v taneční škole Starlet, kde získala mezinárodní třídu v latinskoamerických tancích. Tančí ráda jazz – velkým učitelem byl Rastislav Letenaj z TD Bralen. Další styly tance včetně muzikálového navštěvovala v taneční skupině Magic free group. Rokenrol pod vedením Václava Kosmáka měl nemalý vliv na získání taneční všestrannosti. Výuce tance a vedení tanečních kurzů se věnovala i při studiu vysoké školy strojní, kterou ukončila s titulem Ing.. Hodně času ráda věnuje své rodině a aktivitám svých dvou dětí Karolínky a Ondry. Volejbal, beach volejbal a prakticky každý sport bere jako výzvu a setkání s lidmi – hlavně když se něco děje a není nuda.

 

Jarmila ZEDNÍČKOVÁ

Jarmila ZEDNÍČKOVÁ

Na úvod bych řekla, že tanec je můj životní styl.
S tancem jsem začínala v pěti letech na ZUŠ Vsetín pod vedením učitelky Jaroslavy Špačkové. V roce 1996-2000 jsem navšťěvovala Taneční Konzervatoř v Brně, avšak vystudovala jsem Obchodní akademii. Při studiu jsem navštěvovala taneční klub Danza Brno, kde jsem se věnovala jazzovému, klasickému a modernímu tanci. V současné době vyučuji jazzový i moderní tanec a tvořím choreografie, se kterými máme nemalé úspěchy jako např. Mistři ČR v jazz dance, Vicemistři ČR, Semifinalisti jak Mistrovství světa tak mistrovství evropy …, Mé osobní úspěchy v tanci jsou např. Mistrině ČR v Salse, Vicemistrině ČR jazz dance solo, semifinalistka Mistrovství světa v show dance solo a mnoho dalších.
Co se mé osoby týče, jsem veselá, přátelská, mám ráda společnost, dobré jídlo a pití.

 

Pavlína VEJNAROVÁ

Pavlína VEJNAROVÁ

Pochází z Jilemnice, kde se začala již od raného dětství věnovat tanci, nejprve na ZUŠ, poté v místní taneční skupině Paul Dance, ve které se později stala i trenérkou. V Praze, kde vystudovala na Karlově univerzitě, pedagogické fakultě, obor český jazyk – výtvarná výchova, tančila street dance v taneční skupině BDS Academy, se kterou získala mnoho ocenění nejen na domácí půdě. Prošla mnoha tanečními styly, v současnosti se zaměřuje hlavně na contemporary. Je performerkou Černého divadla Jiřího Srnce, účastní se různých tanečních projektů (Forai-out, Open your chest). Muzikál Děti ráje Brno je jejím prvním muzikálem.

 

 

Tereza TOMANOVÁ

Tereza TOMANOVÁ

Celý můj život je propojen se sportem, a proto je jednoduché říct:  ,,Sport je můj životní styl‘‘.  Začala jsem se sportovní gymnastikou, které se věnuji doposud. Potom to bylo synchronizované plavání a po něm začala éra tance. Akrobatický rock ’n‘ roll, byl dlouhou etapou, která propojovala tanec, gymnastickou průpravu a obrovskou energii. Po 6-ti letech vrcholového nasazení přišel čas na změnu a přešla jsem na poněkud jemnější druh tance a to jazz tance v taneční škole DANZA Brno. S celým týmem jsme dosáhly nemalých úspěchů v podobě vítězství na Mistrovství ČR, nebo opakované účasti na Mistrovství Světa a Světovém poháru. Během aktivní sportovní kariéry jsem studovala na Sportovním gymnáziu Ludvíka Daňka v Brně a zapojila se i do trenérské a činnosti ve sportovní gymnastice a v oblasti fitness a workout tréninku. Začala jsem stavět i choreografe pro jednotlivce v gymnastice, nebo skupinové u teamgymu.

Mimo tělocvičnu se bavím tím, že češu různé akce, focení a svatby. Občas si taky odskočím zahrát jako dj do jednoho brněnského klubu, nebo si tam jdu aspoň s partou přátel pořádně zařádit na taneční parket.

Jsem člověk, který nesnáší nudu, miluje jakoukoli akci, komunikaci s přáteli a okolním světem, snaží se žít naplno a co nejvíc se smát.

 

Michaela POLÁČKOVÁ

Michaela POLÁČKOVÁ

 

Jmenuji se Michaela Poláčková a narodila jsem se 30.11.1997. Pocházím z královského města Nymburk. Studuji na Mezinárodní konzervatoři v Praze obor muzikálové herectví. Tanec je už od mala jedním z mých nejoblíbenějších koníčků. Jsem moc ráda, že můžu být součástí tak úžasného projektu, jako jsou Děti ráje:))

 

 

Kateřina HUKOVÁ

Kateřina HUKOVÁ

Narodila jsem se v zimě 89 v Praze. Po narození jsem neuměla číst, psát ani počítat, což neumím dodnes 🙂 Ale po cinkání klíčema s mámou pod koněm, jsem začala tancovat dřív než chodit. Proto Taneční konzervatoř v Praze byla pro mě jasnou volbou. Nebyla to sice procházka růžovou zahradou jak se zprvu zdálo, ale po drsných osmi letech školní docházky přišlo ovoce, víc než dobré, od reprezentace školy v soutěžích v Rusku a Číně až do muzikálu. „Splnil se mi sen“! Nikdy by mě tehdy nenapadlo, že tu budu od premiéry do 400.představení v Praze a o rok později budu mít to  štěstí se znovu podílet na tomto letitém úspěchu. Možná až do mého tanečního důchodu, kdo ví…

 

Lucia DANIŠOVÁ

Lucia DANIŠOVÁ

narodila som sa 8.5.1995 v Piešťanoch , kde aj momentálne bývam. Od malička sa venujem tancu – preferujem najviac hip hop a step , ktorému sa venujem 15 rokov. Vyštudovala som muzikálové konzervatórium ALKANA v Bratislave a momentálne študujem na UCM v Trnave – odbor masmediálna komunikácia. Taktiež sa aktívne venujem herectvu , mala som možnosť zahrať si pár menších hereckých úloh v TV. Tiež sa venujem moderovaniu a organizácií rôznych akcií. Mojím najväčším úspechom bolo 1.miesto na medzinárodnej súťaži v Nemecku . Popri škole vyučujem tanec v PN , kde mám aj vlastnú tanečnú skupinu , moderujem a taktiež sa venujem politike.

 

Barbora BŘEZINOVÁ

Barbora BŘEZINOVÁ

Studium, náplň volného času,  centrum nejhlubšího zájmu i tak trochu smysl života – tím vším jsou pro mě tzv. ,, performing arts“ – herectví, zpěv a tanec, kterým se věnuji jak na škole (umělecké gymnázium), tak mimo ni (taneční školy, workshopy a semináře). Když zrovna nejsem ve víru tvorby jevištní, jsem pravděpodobně ve víru té literární (píšu úvahy, básně, dva blogy i spoustu automatických textů), udržuji balanc psychické a fyzické roviny pomocí meditací, sebevzdělávám se v čemkoli, co mě právě nadchlo nebo se věnuji zvířatům a jejich psychologii. Ve chvílích úplného odpočinku mezi vším výše uvedeným pak ale nedám dopustit na kvalitní knihu a hrnek dobré kávy.

 

Jana BLAŽKOVÁ

Jana BLAŽKOVÁ

 

(26let)- Brno
Momentálně jsem na mateřské,ale tančím už od 3let za taneční školu DANZA BRNO. Jako juniorka jsem uspěšně soutěžila v polce, swingu, mixingu, salse a do teď tančím s JAZZ TEAM DANZA BRNO, jak na evropských, tak i na světových soutěžích, ale hlavně se věnuji standartu s latinou a tančit v muzikalu, je příjemná zmena a skvělá taneční zkušenost. Tanec je prostě má celoživotní láska.

 

Kateřina GORNIOKOVÁ

Kateřina GORNIOKOVÁ

Vystudovala magisterský obor učitelství pro SŠ se zaměřením na češtinu a dějepis. Je původem z Bohumína, kde od svých čtyř let byla členkou tanečního souboru Radost – Impuls Bohumín. S tímto souborem se zúčastnila mnoho mezinárodních soutěží. Největším úspěchem je stříbrná medaile na mistrovství Evropy a bronzová medaile na Mistrovství světa v Riese v kategorii show dance malé formace. Od roku 2011 je členkou taneční skupiny IF choreografky Leony Qaši Kvasnicové. Účinkuje v muzikálech Horečka sobotní noci, Atlantida (divadlo Kalich), Mata Hari, Adam a Eva (divadlo Broadway) Mamma mia (Kongresové centrum Praha).

 

Veronika JIROUŠKOVÁ

Veronika JIROUŠKOVÁ

 

Pochází z Brna, absolventka Taneční konzervatoře Brno. Nyní studentka Filozofické fakulty Masarykovi univerzity v Brně. Od svých 7 let tančí v taneční skupině Danza Brno, s níž se zúčastnila mnoha tanečních soutěží, mistrovství České republiky a mistrovství světa. Vyučuje tanec na Základní umělecké škole v Pohořelicích, pracuje na dětském tanečním a sportovním táboře Agentury Tapaza. Děti ráje jsou její první muzikál.

 

 

 

 

 

Marek ŠMAHEL

Marek ŠMAHEL

Jan OLEXA

Jan OLEXA

Tadeáš PŘIKRYL

Tadeáš PŘIKRYL

Jakub DOUŠEK

Jakub DOUŠEK

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com