laser
predprodej
predprodej

MICHAELA HORKÁ

HORKÁ Michaela

Michaela Horká je brněnskou rodačkou žijící v Praze. Pochází z divadelní rodiny a jak už tedy její původ napovídá sama se k divadlu dostala velmi brzy.

V patnácti letech odcestovala do již zmiňované Prahy a začala svou vlastní uměleckou cestu.A to nejen nástupem na Státní konzervatoř.Hned vzápětí si v divadle Kalich vybojovala hlavní ženskou roli a v těchto liniích i v dalších letech pokračovala a to nejen v divadle Kalich,ale i na Broadwayi,v Městském divadle Brno,ve Slovenském Národním divadle,v divadle Kolowrat aj.

Jen pro příklad zmíníme muzikály Galileo (r.Mia),Tajemství (r.Anežka),Probuzení jara (r.Elsa),Kvítek z horroru (r.Crystal),Papežka (r.Marioza),Everest (r. “ONA”),RENT (r. Mimi Marquez -2007 SK tour a 2014 Praha divadlo Na Prádle),Into the Woods (r.The Witch),Mata Hari (r.Mata Hari)..a další.

Patří k čím dál více obsazovaným divadelním herečkám a zpěvačkám u nás,ale například ani tv či film ji nejsou cizí.Divákům se výrazněji zapsala patrně seriálem Ošklivka Katka či Rodinná pouta a k vidění je i v menších filmových rolích zahraničních produkcí.

Nutno dodat,že se do budoucna můžete těšit i na její vlastní hudební tvorbu/cestu,která je již delší dobu v přípravách.

Nabíjí ji příroda,zvířata,pohyb,slunce,cestování a muzika a miluje dobré lidi,humor,jídlo,pití a ..dobré divadlo.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com