laser
predprodej
predprodej

MARTIN DEJDAR POSÍLÍ DĚTI RÁJE V BRNĚ!

07/03/2015

TT3b8e04_125551_663025

Sagvan TOFI a Lukáš VACULÍK přibrali do rodiny DĚTÍ RÁJE třetího kamaráda do deště! Martin DEJDAR právě podepsal smlouvu na účinkování v muzikálu DĚTI RÁJE v Brně. Jde tak o nejnovějšího člena široké divadelní rodiny muzikálu Děti Ráje, který posílí herecký tým v brněnské verzi muzikálu. Bude se alternovat v hlavní roli TOMa se Sagvanem Tofim!

Jsem moc rád, že se se Sagvanem opět potkám na divadelních prknech. Děti ráje jsou i moje srdcovka, a tak doufám, že je obecenstvo v Brně přijme stejně dobře jako to v Praze. A těším se i na Dejdyho (Martina Dejdara). Myslím, že to je super posila! Bude to určitě stát za to,“ říká Lukáš Vaculík, muzikálový Stanley.

“ Jsem šťastný,  že s námi do Dětí ráje na Moravě jde Martin Dejdar: Sagi, Luky a Dejdy. To se má Morava na co těšit!“ komentuje autor muzikálu a představitel Toma Sagvan Tofi.

Jsou to stále naše staré dobré Děti Ráje, chtěli jsme jen, aby po pěti megaúspěšných letech uvádění dostaly s příchodem na Moravu ještě lepší nový háv a novou energii. Zkrátka je ještě víc vyšperkujeme. Také nám přišlo velká škoda nevyužít spousty talentovaných herců, hereček, tanečníků a zpěváků, pocházejících z Moravy, kteří doplní řadu stávajících umělců. Ostatně i pan režisér Radek Balaš a choreografka Qaša pocházejí přímo z Brna. Vždycky jsem chtěl uvádět Děti Ráje na Moravě a jsem rád, že se mi to po mnohaletém úsilí podařilo. “ dodává Tofi.  

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com