laser
predprodej
predprodej

HANA SRŠŇOVÁ

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Svou hereckou kariéru začala v roce 1985 v Činoherním studiu Ústí nad Labem, kde sehrála velkou řadu krásných rolí (Bratři Karamazovi, Milenci a vrazi, August August August atd).

Roku 1994 odešla do Prahy do divadla Rokoko (Romové a Julie,  Bez roucha, Nepijte tu vodu atd) a Divadla v Řeznické (Čechovovi Námluvy a Medvěd).

V letech 1996 – 1999 pobývala s manželem na diplomatické misi v New Yorku. Po návratu z USA působí jako herečka ve svobodném povolání a díky svému komediálnímu nadání hraje především v komediích.

Nyní jí můžeme vídat v Divadle Radka Brzobohatého (Zlatý časy), v Divadle U hasičů a  na zájezdech s Docela velkým divadlem Litvínov (Když kočky nejsou doma, Penzion Ponorka), s divadlem Pavla Trávníčka (Otylka, Už zase ta sborovna).

První zkušenost před kamerou jí přinesl film Poutníci (1988).  Na plátně se znovu objevila až v rodinné komedii Marie Poledňákové Jak se krotí krokodýli (2006). Větší uplatnění jí nabízí spíše televize v inscenacích (Zítra to spustíme, 1992; Pozůstalost, 1993, Revizor, 2005), a především v seriálech (Hříchy pátera Knoxe, 1992;  Ordinace v růžové zahradě, 2005–06; Nemocnice na kraji města – nové osudy, 2008; Černá sanitka, 2008). Věnuje se též dabingu a vystupuje v reklamách.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com