laser
predprodej
predprodej

GENNY CIATTI

CIATTI Genny

narodila se 10. 4. 1992 v Opavě.

Svůj jižanský původ zdědila po otci. Již od školky se věnovala moderní gymnastice a poté i baletu. Chodila na ZŠ Ilji Hurníka v Opavě se speciálním zaměřením na hudbu. Zpívala ve sboru Cvrčci a Domino, se kterými procestovali velkou část Evropy, nahráli několik CD a DVD. 

Během studií navštěvovala ZUŠ Václava Kálíka v Opavě (housle, hoboj, klavír a sólový zpěv), dále hodiny zpěvu na ZUŠ Hradec nad Moravicí, kde působila také jako zpěvačka Tanečního orchestru. Pak následovala Škola popového zpěvu M. Mrázové v Olomouci, se kterou se umístila na několika pěveckých soutěžích a zahrála si v muzikálu Mamma Mia. 

Od r. 2006 nahrává znělky a písně pro dětské tábory H+H. 

V “ABBA Chiquita Revival“ působila jako vokalistka a na turné jako hlavní zpěvačka. 

Již během ZŠ si zahrála ve Slezském divadle v Opavě v operách Carmen a Brundibár. 

V r. 2009 vyhrála první místo v soutěži „Začarovaná písnička“, díky které pak zpívala jako host z ČR na mezinár. hud. festivalu v Krakowě. Ve stejném roce získala jednu z hlavních rolí v úspěšném muzikálu DĚTI RÁJE  “Báru“ a který měl neuvěřitelných 461 vyprodaných repríz.

Maturovala na VOSAHS v Opavě a nyní je studentkou Pražské konzervatoře – popový zpěv. 

V roce 2011 se Genny dostala mezi 19 účastníků na mezinárodní pěveckou soutěž a festival „Slavanskij Bazzar“ v Bělorusku a v r. 2013 získala v Ruském Petrohradu 3. místo v mezinár. pěvecké soutěži „Baltská Fregata“.

Mimo Děti ráje hrála Genny v Hálkově městském divadle v Nymburce – muzikál Cesta kolem světa za 80 dní (indická princezna Auda); muzikál AIDA v HDK (off-stage); muzikál Svatba Ne-bude (Terezka). V současné době můžete Genny vidět v Hybernii – muzikál Kapka medu pro Verunku (intelektuálka Katka); Divadlo ARTUR: Tři v háji (Ivetka), Svaté neřesti (Marie); Krásný a Krásnější (nasazená).

 

Mimo divadelní zkušenosti si v r. 2015 zahrála v seriálu Svatby v Benátkách na TV Prima.

Od listopadu 2013 moderuje Genny life stylový pořad „Živě z Palladia“ na TV RELAX, kde v r. 2014 moderovala také hudební pořad “Fesťák“.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com