laser
predprodej
predprodej

DOMINIK ČERVINKA

ČERVINAK Dominik

Brněnský rodák Dominik, narozený 18. 6. 2004 je obyčejný kluk věnující se od útlého věku zpěvu sólo i v pěveckých sborech, tancování (hip hop, street dance, break dance, …), dále také dramatickým kroužkům a herectví.

Ve 3. třídě se přihlásil na konkurz Brněnského dětského divadla pod záštitou brněnského divadla Husa na Provázku, který úspěšně absolvoval a zde působil 1 rok.

Následně se stal Dominik pravidelným účastníkem letních hereckých táborů a pěveckých soutěží základních škol jako jsou například Brněnský vrabeček, Caruso show při ZŠ

či Superstar školních družin, kde se pravidelně umísťoval na předních příčkách – ať už s výběrem českých či anglických písní.

Maminka o něm říká: „ Doslova a do písmene usíná a budí se s písničkami na rtech a melodií hrající v uších“.

Dominik je velmi energický “klučina“, a proto má řadu dalších zájmů.

Miluje chvíle strávené v přírodě, zvířata, četbu, také rád jezdí na kole a jako každý kluk rád dovádí s kamarády venku. Nejraději si však stejně doma zpívá u PC. Pustí si Youtube, usadí se pohodlně do křesla, začne si zpívat a v tu chvíli už u něj sedí jeho věrný kočičí kamarád Mourek.

Dominik se zamýšlí: ,,Jako kdyby mě vždy poslouchal, lásku k hudbě máme asi společnou.“

„Celkově jsme takové hudebně založená rodina.“

„Často se ke mně přidá mamka, či starší ségra s bráchou.“ – říká Dominik.

Dominik doufá v to, že muzikál “DĚTI RÁJE“ jsou začátkem jeho herecké a pěvecké kariéry, které se chce věnovat po ukončení ZŠ úspěšným složením přijímacích zkoušek na konzervatoř.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com